התוכן

התוכן עלינו

התוכן

קבוצת ד”ר עדנה פשר יועצים לניהול בע”מ, השיקה החודש שירות תוכן חדש.

עם שם המדבר בעד עצמו: התוכן עלינו, הכנו עצמינו לסייע ללקוחות לשדרג את התכנים שלהם ולוודא כי הם משתנים, מתחדשים ומייצגים נאמנה את ההצלחות שלהם ואת היעדים העסקיים שלהם.

רבים מבעלי המקצועות החופשיים ואף מבעלי העסקים, מוצאים עצמם עסוקים בניהול העסק, בפיתוחו ובטרדות היום יום. כתיבת תכנים חדשים הופכת למטלה ולאתגר שקל לדחות מיום ליום , משבוע לשבוע ולפני שהבחנו בכך, עבר חודש שלם, מבלי שהאתר או דפי הרשת החברתית התחדשו בתכנים חשובים ומרעננים- אך עם תשלום נוסף עבור קידום האתר- או העסק.

בין תשלום אחד לחברו- לקידום כאמור – חשבנו שכדאי לעצור ולשאול: מה בעצם אתם בוחרים לקדם? האם במציאות שבה כל גולש מתעדכן באופן רצוף במהלך כל היום באינסטגרם, בפייסבוק, באתר חדשות שבחר ובאתרים מקצועיים המעדכנים אותו- אפשר להרשות לעצמינו נוכחות פאסיבית שאינה משתנה, אינה מתחדשת ואינה מחדשת ללקוחות?

לקוחות חדשים נוהגים לנחות באתר- ולחפש מיידית- מה נעשה על ידי בעליו לאחרונה. הם נוחתים בדף של אחת הרשתות ומבקשים לבחון- לא רק מה הבעלים אכל בבית הקפה השכונתי, או באיזו מסעדה ביקר בשהותו האחרונה בחו”ל- אלא מה הוא בעצם עושה בתחום ההתמחות שלו.

אספנו צוות מומחים בניהול, בחדשנות, בניהול ידע, בקניין רוחני ועוד, שכל אחד מהם יוכל לראיין את הלקוח, להבין ממנו במה הוא התחדש, במה הוא הצליח לאחרונה, מה היעדים שלו, מה מעניין אותו בתחום שאותו הוא מציע ללקוחותיו. כל מומחה, יודע כיצד להוביל את הלקוח לתכנים שכדאי לקדם, יודע לסייע ללקוח להבין מה החוזקות שלו לצורך כתיבת התכנים, מה המטרה של כל אחד מהתכנים ומה הוא אמור לקדם, וכיצד יש לנסחם באופן שימשוך אליו לקוחות משלמים. הקבוצה וצוות המומחים שבה,  מסוגלת לסייע לבעלי מקצועות חופשיים כעורכי דין ואף לבעלי עסקים בתחומים שונים- על ידי התאמה של בעלי המקצוע ללקוחות ותחום עיסוקם. המוצר החדש או השירות מאפשר כתיבה חד פעמית או כתיבה שוטפת בתדירות שונה- על פי בחירת הלקוח.

אנחנו מקווים שהשירות האמור יועיל ללקוחותינו הקיימים וללקוחות חדשים.

Posted in What's New, ניהול ידע וחדשנות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *