“כסטודנטית לתואר שני בהתנהגות ופיתוח ארגנים, ברור לי שחגיגת 40 שנה לפירמה, מהווה הישג מרשים המעורר השתאות.. הישג זה מאיר בזרקור את הייחודיות יוצאת הדופן של ד”ר עדנה פשר.”

מאת: אופיר שפיטלני כפיר

השנה זכיתי לקבל הצצה ראשונית לעולם הייעוץ בקבוצת הייעוץ הוותיקה ביותר בארץ – ד”ר עדנה פשר ושות’. הזכות להיחשף לעשייה שכזו, שהחלה לפני ארבעה עשורים בדיוק, טומנת בחובה הזדמנויות רבות ללמידה, אולם הפעם אבקש דווקא להרחיב על ד”ר עדנה פשר עצמה.

לצד חגיגות ה40 לפירמה, הייתה זו גם שנת החגיגות ליום הולדתה ה75 של מייסדת הקבוצה, ד”ר עדנה פשר. כחלק מחגיגות אלו, זכיתי לקבל הצצה אינטימית ומרגשת הודות לסרטון קצר שהופק עבור עדנה בהפתעה, על ידי “משפחת פשר המורחבת” (אגב, שמה המקורי של קבוצת הWhatsApp של עובדי החברה ומתמחיה), ואם זה לא די כדי להעיד על אישיותה הייחודית ועל חברת בוטיק עם ערך משפחתיות כערך עליון, הסרטון בוודאי יחדד את התובנה הזו.

דמיינו את חדר הישיבות במשרדה הצנוע של ד”ר פשר, שולחן חגיגי מלא בעוגות והפתעות של יום הולדת, ו”משפחת פשר המורחבת” שעמלה ימים כלילות להפקת הסרטון, יושבת כולה מסביב לשולחן בהתרגשות עצומה. הסרטון נפתח עם המברכים הראשונים, וכבר היה ניתן לזהות את ההתרגשות והאהבה שמילאה לעדנה את הלב. הסרטון הכיל עשרות חברים מרחבי העולם שביקשו להתייצב מול המצלמה ולברך את עדנה יקירתם. עדנה, מלאה בהתרגשות והתלהבות הולכת וגוברת מברכה לברכה, מספרת בעיניים נוצצות על כל אחד ואחת מהדוברים, וללב לא נותר אלא להתרחב מגאווה ואהבה. צפייה בסרטון לצד דבריה המרגשים, חשפו מכנה משותף מעורר התפעלות – לצד חברים “צעירים” שהופיעו בסרטון ולצד בני משפחה כמובן, הופיעו חברים רבים וותיקים של עדנה, אשר החלו כלקוחות אי שם לפני עשרות שנים וכאופייני לעדנה – הפכו לחברים טובים אשר ממשיכים ללוות זה את זה במסע החיים; האישי והמקצועי כאחד, בכל קצוות הגלובוס.

כסטודנטית M.A בהתנהגות ופיתוח ארגונים, ברור לי שחגיגת 40 שנה לפירמה, לא משנה איזו, מהווה הישג מרשים המעורר השתאות. באשר לקבוצת פשר, הישג זה מאיר בזרקור את הייחודיות יוצאת הדופן של ד”ר עדנה פשר: אהבת אדם טהורה שבאה לידי ביטוי ביכולת פנומנאלית ליצור מערכות יחסים חמות ואמיתיות ולראות את הטוב ואת החוזקות הנמצאות בכל אדם ואדם באשר הוא, לצד חדשנות מתמדת בעשייה המקצועית, פתיחות מחשבתית והיותה early adapter בנשמה. אלו הם, רק חלק מאותן סגולות המאפיינות את ד”ר עדנה פשר, אשר יש להן תרומה משמעותית להגעתה של הפירמה לחגיגות ה40 להיוולדה.

אני מאחלת לקבוצת פשר, שהעשור הבא יהיה מוצלח לפחות כמו קודמיו, גדוש בעשייה ובצמיחה הן של הפירמה והן של לקוחותיה.

באהבה גדולה,

אופיר שפיטלני כפיר

Posted in חגיגות ה- 40 שנה לקבוצה - אוסף סיפורים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *